Düzey 2 Seminer Triple P – olumlu annebabalık özeti

Bu, siz misiniz?

Annebabalık çoğu zaman eğlencelidir. İyi bir iş çıkardığınızı bilirsiniz. Ancak bazen işler biraz zorlaşabilir. Örneğin bebeğiniz yemeğini yemediğinde. Ya da altı yaşındaki çocuğunuz oyuncaklarını toplamadığında. Keşke birileri size o anları kolaylaştırabilecek bazı fikirler verebilseydi! Bu size tanıdık geliyorsa bir Triple P semineri sizin için doğru seçim olabilir.

Seminer nedir?

Triple P Seminerleri, genellikle 20 veya daha fazla kişiden oluşan büyük annebaba gruplarına yöneliktir. Bu seminerler, resmi olmayan birer sunumdur, genel foruma benzer. Triple P dizisinde üç seminer vardır: “Olumlu Annebabalığın Gücü”, “ Kendine Güvenen Yetkin Çocuklar Yetiştirmek “ ve “Dayanıklı Çocuklar Yetiştirmek”. Bu seminerlerden istediğiniz herhangi birini, ikisini veya üçünü seçebilirsiniz. Bu seminerler, karşılaştığımız en yaygın annebabalık problemlerini ele alır.

Seminer için nereye gideceğim?

Seminerler genellikle okul veya çocuk bakım merkezi gibi bir toplum kuruluşu tarafından düzenlenir ve halka açık bir mekanda gerçekleştirilir.

Seminerler ne kadar sürer?

Seminerlerin süresi yaklaşık 90 dakikadır. Seminerlerin sonunda sorularınız için de süre ayrılır, ancak istemediğiniz sürece söz almanız gerekmez! Seçim size aittir. Ev ödevi ve araştırma ödevi verilmez. Triple P tutum önerileri için kısa bir giriş niteliğinde tasarlanmıştır. Ancak, kesinlikle evinizde ailenizle birlikte deneyebileceğiniz yararlı fikirler edinirsiniz!

Calendar

Ne? Ne Zaman? Nerede? Kaydolun Sort Date

Seminerler size uygun değil mi?

Geri dönüp ailenize daha uygun bir seçenek bulun