Benim için en uygun Ergen Triple P hangisi?

Ergenlik dönemindeki çocuğunuz zaman zaman biraz kabalaşıyor, sürekli saldırgan davranıyor ya da ikisinin ortasında bir tavır sergiliyor olabilir. Her durumda da yardımcı olacak bir Ergen Triple P vardır. Çünkü Ergen Triple P’de olumlu annebabalık desteği alabileceğiniz birçok farklı yöntem vardır. Aileniz ve sizin için en uygun Ergen Triple P türünü siz seçersiniz. Böylece aşırıya kaçmadan, gerektiği kadar yardım alırsınız.

 

Aşağıdaki durumları okurken bu durumların sizin için geçerli olup olmadığını kontrol edin. Bu, siz misiniz? Çok yakında, ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek Ergen Triple P hakkında bir fikir edineceksiniz. Ayrıca, hangi Ergen Triple P’nin özel olarak kişisel bir Triple P eğiticiyle yapıldığını ve hangi Ergen Triple P türlerinin diğer annebabalarla birlikte gruplar halinde yapıldığını göreceksiniz. 

Diğer annebabalarla kısa oturumlar 

Bu, siz misiniz?

Bebeğiniz büyüdü ve neredeyse bir yetişkin oldu. Ya da en azından kendisi böyle düşünüyor. Bu yüzden, ev hayatınızda zaman zaman bazı gerginlikler yaşanabilir. 13 yaşındaki oğlunuz sizinle konuşmak yerine homurdanabilir. Ya da 14 yaşındaki kızınız hiç tanımadığınız kişilerle partilere gitmek isteyebilir. Problem “serseri” bir çocuğunuz olması değildir. Asıl istediğiniz şey kontrolü elden kaybetmemektir.

 

Bu zorlu zamanları kolaylaştıracak birkaç fikre ihtiyacınız varsa, bir Ergen Triple P semineri sizin için doğru seçim olabilir.

Düzey 2 Seminer Ergen Triple P – olumlu annebabalık özeti (ergenler için)

Gruplarda sürekli destek

Bu sizin aileniz mi?

Ergenlik dönemindeki çocuğunuzun davranışları çığırından çıktı. Muhtemelen evde bağırma çağırma eksik olmuyor ve anlaşmazlık hakim. Ya da artık iletişim kurmaya çalışmıyorsunuz. Ama endişelisiniz. Tüm bunlar ne zaman sona erecek? 

 

Ergenlik dönemindeki çocuğunuzla her gün problem yaşıyorsanız, Grup Ergen Triple P size yardımcı olabilir. 

Düzey 4 Grup Ergen Triple P – ergenler için olumlu annebabalık hakkında bilmeniz gereken her şey

Bu, siz misiniz?

Ergenlik dönemindeki çocuğunuzla aranız şimdilik gayet iyi. Ancak bir şeylerin çok çabuk değişebileceğini görüyorsunuz. Bu nedenle, bir problem çıktığında hazırlıklı olmak için olumlu annebabalıkla ilgili mümkün olduğunca fazla bilgi edinmek istiyorsunuz. 

 

Ergenlik dönemindeki çocuğunuzla ilişkinizin her zamanki kadar iyi devam etmesini istiyorsanız, Grup Triple P, karşılaşabileceğiniz tüm durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için size çok çeşitli olumlu annebabalık tutum önerileri sağlayabilir. 

Düzey 4 Grup Ergen Triple P – ergenler için olumlu annebabalık hakkında bilmeniz gereken her şey